16 листопада 2022, 12:27

У Запорізькій області знищено два російські "Тюльпани", розбито транспортний вузол окупантів і не тільки

ЗСУ активно й успішно працюють по тимчасово окупованій частині Запорізької області, чим приводять військових РФ у стан паніки.

У Запорізькій області знищено два російські "Тюльпани", розбито транспортний вузол окупантів і не тільки

На Запоріжжі російські військові перебувають у стані паніки. Там злетів у повітря склад боєприпасів РОВ, знищено дві ворожі САУ "2С4 Тюльпан", а також розбито транспортний вузол окупантів.

Аеророзвідники Запорізької окремої бригади ТрО разом з артилеристами ЗСУ демілітаризували російські мінометні комплекси "Тюльпан" у кількості двох одиниць, повідомив журналіст Юрій Бутусов.

Також жителі Бердянського району повідомляють про приліт по складу боєкомплекту загарбників у районі населеного пункту Владівка. Підірваний склад детонував усю ніч - в окупантів почалася паніка.

Крім того, у Чернігівці під Бердянськом ЗСУ завдали потрійного удару урайон залізниці, якою активно користується ворог. Цей транспортний вузол був помічником колаборантів і зрадників при втечі подалі від фронту. Тепер пособники окупантів сховалися по домівках і не знають, що робити далі.

Чекаємо на офіційну інформацію від Генштабу про ці й інші бойові операції українських захисників.

Для довідки: 2С4 "Тюльпан" - це самохідний міномет калібру 240 мм. Він призначений для знищення найбільш укріплених фортифікаційних споруд, може атакувати тактичними ядерними боєприпасами надмалої потужності.

Повідомлялося, що тимчасово окупована частина Запорізької області буквально кишить п'яними та брудними російськими військовими, які влаштовують розбірки зі стріляниною. Лікарні заповнені пораненими з лінії фронту.

Раніше знищення російського "Тюльпана", який зруйнував Павлоградський міст, потрапило на відео.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини