14 листопада 2022, 22:25

Залужний висунув ультиматум Кремлю: "Умова для переговорів одна"

Валерій Залужний заявив, що українські військові не приймуть жодних переговорів, домовленостей чи компромісів.

Залужний висунув ультиматум Кремлю: "Умова для переговорів одна"

14 листопада Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний провів телефонні переговори з головою Об'єднаного комітету начальників штабів США генералом Марком Міллі. Український генерал запевнив співрозмовника, що захисники не приймуть компромісні домовленості з Росією.

"Ми будемо боротися, поки вистачить сил. Наша мета - звільнити всю українську землю від російської окупації. Ми не зупинимося на цьому шляху за жодних умов. Умова для переговорів одна: Росія повинна залишити всі захоплені території", - озвучив Залужний думку всіх українців.

Він також зазначив, що ситуація на фронті перебуває під контролем ЗСУ. Також військові ретельно стежать за діями окупантів на кордоні з Білоруссю. На цій ділянці будують щит.

Сили оборони продовжують наступальні дії на Харківському напрямку. Однак загарбники активно атакують на рубежах Білогорівка - Соледар - Бахмут - Майорськ та Авдіївка - Опитне - Водяне - Пески - Мар'їнка - Павлівка. ЗСУ утримують окупантів, не дозволяючи їм просуватися вглиб Донбасу.

У Херсонській області військові проводять стабілізаційні дії.

Як повідомлялося раніше, у російських ТГ-каналах кричать про остаточну втрату контролю над Кінбурнською косою у Миколаївській області, а влада України інтригує новими успіхами ЗСУ. В Офісі президента анонсували нові сюрпризи від ЗСУ.

А полковник ЗСУ Роман Світан озвучив прогноз щодо термінів звільнення Мелітополя та Маріуполя.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини