14 листопада 2022, 08:01

В Україні назвали ціль № 1 ЗСУ після звільнення Херсону

Мер Мелітополя Іван Федоров аргументував упевненість окупантів у тому, що після Херсону ціллю № 1 української армії буде Мелітополь.

В Україні назвали ціль № 1 ЗСУ після звільнення Херсону

Після звільнення Херсонута всього правого берега Дніпра від окупантів ЗСУ можуть почати контрнаступ на Запорізьку область з метою звільнення Мелітополя, який став своєрідною військовою базою російських військ. Звільнення буде йти з двох боків - Херсонщини та Запоріжжя.

Таку думку озвучив мер Мелітополя Іван Федоров після тих заходів, до яких стали вдаватися окупанти, рятуючись втечею від ЗСУ з правого берега Дніпра.

За словами мера тимчасово окупованого міста, на військову базу вороги перетворили не тільки сам Мелітополь, а й увесь район.

До Мелітополя щодня прибувають колони військової техніки з Херсонщини та Токмака. По периметру міста активно йде облаштування оборонних споруд.

Окупанти заселяються у будинки, будівлі шкіл та дитячі садочки. Військова техніка при цьому стоїть просто у дворах житлових кварталів.

Усьому цивільному населенню окупаційна влада заборонила наближатися до району аеродрому.

Напередодні до школи № 22 були завезени мобіки з "ЛДНР". У дворі школи стоять "Гради".

У селі Плодородному "панують" "кадирівці", які по всьому населеному пункту розвісили портрети глави Чечні.

У Зарічному та Михайлівці щодня проходять обшуки. Окупанти запитують більше про чоловіків.

У порожні будинки ворог заселяється у Приазовській, Нововасилівській та Олександрівській громадах. У Кирилівці окупанти заселилися в усі бази відпочинку.

У селищі Шелюги ворог просто на танку заїхав у двір місцевої школи.

Того ж дня, але близько 20:30, в окупованому Мелітополі знову було "спекотно". У місті пролунали вибухи, які було чути й у прилеглих районах. Деталі мають бути відомі вже сьогодні, 14 листопада.

Нагадаємо, ще на початку листопада окупанти почали зводити на Мелітопольщині три лінії оборони з боку Криму.

А 11 листопада партизани у Мелітополі вчинили замах на колаборанта Бойка, який називав себе "головою департаменту спорту".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини