21 жовтня 2022, 08:08

Член сім'ї Кеннеді розповів про участь у війні в Україні: "Я був готовий померти"

Внучатий племінник 35-го президента США Джона Кеннеді 28-річний Конор Кеннеді захищав Україну у лавах Інтернаціонального легіону.

Член сім'ї Кеннеді розповів про участь у війні в Україні: "Я був готовий померти"

Конор Кеннеді зважився на участь у війні в Україні наступного дня після того, як дізнався про Інтернаціональний легіон. Він звернувся до посольства, де залишив свої дані.

Як пише внучатий племінник 35-го президента США, своє справжнє ім'я він назвав лише одній людині, оскільки хотів уникнути особливого відношення. Члени його сім'ї також не знали про намір вирушити на війну.

"Я був готовий померти там. Я провів в Україні трохи часу, але багато чого побачив і відчув. Бути солдатом сподобалося мені більше, ніж я очікував", - сказав він.

Кеннеді впевнений, що війна Росії проти України "визначить долю демократії у цьому столітті". У зв'язку з цим світ має та може підтримувати ЗСУ, офіційний Київ усіма доступними способами: приєднуючись до легіону, відправляючи ліки чи допомагаючи на кордоні, надаючи моральну підтримку.

Він нагадав, що українці щодня жертвують усім заради свободи та майбутнього без війни. У своєму благородному прагненні, вважає Кеннеді, вони не мають діяти поодинці.

Нагадаємо, захищати Україну від російських окупантів допомагають також чеченські бійці, які не підтримують режим Путіна та Кадирова. У боротьбі проти загарбників вони "затрофеїли" багато військової техніки росіян.

Також пліч-о-пліч з ЗСУ на фронті стоять бійці грузинського легіону, які вважають своїх побратимів-українців першою армією у світі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини