20 жовтня 2022, 08:02

"З 24 у живих залишилося лише 6 людей", – полонений "вагнерівець" розповів про бої за Бахмут

ЗСУ взяли під Бахмутом у полон двох окупантів: один – "мобік", а другий – "вагнерівець".

"З 24 у живих залишилося лише 6 людей", – полонений "вагнерівець" розповів про бої за Бахмут

Напередодні у Мережі з'явилися кадри з-під Бахмута, на яких можна побачити полонених окупантів, котрі дають "інтерв'ю" українським захисникам. Обидва стверджують, що самі здалися у полон, бо не хотіли вмирати.

Ми ж зупинимося на інтерв'ю "вагнерівця", який до того ж виявився зеком, інформує ресурс "Україна 365".

За його словами, його звуть Сергій, а завербований він із російської в'язниці ув Рязані (колонія суворого режиму) ще у серпні. Після "мобілізації" його одразу ж кинули до району Бахмуту. Спочатку обіцяли, що такі, як він, будуть лише на підхваті біля штурмових груп. Обіцяли, що підноситимуть снаряди тощо. Але насправді їх кинули на передову у гущавину подій.

У взводі було близько 24 осіб, і багато хто був не росіяни - таджики, узбеки, дагестанець й ін. Між собою практично не спілкувалися. Після боїв у живих залишилося лише 6 людей. Саме тому "вагнерівець" й ухвалив рішення здатися, щоб не стати 19-м трупом у взводі.

В'язень зізнався, що за півтора місяця перебування в Україні зарплату не отримував. Кожному найманцю обов'язково видавали гранату, щоб той підірвав себе у разі можливого полону. Забороняли здаватися ув полон, а якщо й потрапить, то не казати, хто він і звідки родом.

Він не єдиний ув'язнений "вагнерівець", який пошкодував, що послухався Пригожина та поїхав помирати в Україні. Наприкінці відео він продемонстрував наколки на своєму тілі.

Раніше британська розвідка озвучила роль "вагнерівців" у боях за Бахмут і Донбас.

Нагадаємо, ГУР перехопило розмову російських солдатів, які розповіли про "вагнерівців" і "мобиків". Відомо, що їх кидають на передову без підготовки, а багато хто ніколи у руках автомат і не тримав.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини