17 жовтня 2022, 09:07

Після пошкодження Кримського мосту окупанти знайшли новий логістичний маршрут – британська розвідка

Матеріально-технічні проблеми в окупантів розпочалися після пошкодження Кримського мосту.

Після пошкодження Кримського мосту окупанти знайшли новий логістичний маршрут – британська розвідка

Британська розвідка впевнена, що логістичні проблеми в окупантів почалися після подій 8 жовтня, коли внаслідок вибуху було пошкоджено залізничне полотно й автомобільну трасу на Кримському мосту. Ремонтні роботи на мосту все ще продовжуються, що обмежує рух ним.

Сьогодні, 17 жовтня, у прес-службі Міноборони Британії озвучили головні проблеми російської армії в Україні через пошкодження Кримського мосту.

Ремонтні роботи Кримського мосту все ще продовжуються. Спочатку планували їх завершити за три тижні, проте пізніше з'явилася інформація, що на початок літа 2023 року. Фури стоять у великих чергах, щоби потрапити з території РФ на територію окупованого Криму.

Спочатку російські війська, які перебували на Південнобузькому напрямку, отримували постачання з Криму. Після його руйнування постачання йде через Маріуполь (спочатку морем, а потім сушею).

Експерти наголошують, що відтепер найважливішою наземною лінією постачання російських військ на Херсонщині залишається Запорізька область, при цьому місто Мелітополь є важливим вузлом як у логістиці, так і як військова база, де базується авіація противника.

Раніше аналітики з ISW пояснили, чому так важливо якнайшвидше звільнити не тільки Херсон, а й Мелітополь зі Старобільськом.

Нагадаємо, генерал Маломуж озвучив думку, чому Путіну так терміново необхідний перепочинок у війні проти України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини