13 жовтня 2022, 11:08

"Вони їх берегли", – Юрій Ігнат відповів на питання про кількість ракет у Росії

Юрій Ігнат повідомив, що у противника спостерігаються певні ознаки дефіциту ракет "Іскандер" і "Калібр", але сказати точно, скільки їх ще залишилося, ніхто не може.

"Вони їх берегли", – Юрій Ігнат відповів на питання про кількість ракет у Росії

Спікер командування Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат зазначив, що протягом двох місяців окупанти практично не випускали по території України ракети "Іскандер" і "Калібр". Це свідчить про певний дефіцит цього озброєння у РФ. При цьому деякі експерти почали говорити, що на зміну ракетам прийшли дрони, але, за словами Ігната, це зовсім не так, тому що дрони зовсім інший тип боєприпасів і вони не можуть замінити ракети. Про це речник командування ЗС ЗСУ розповів в інтерв'ю "Радіо Свобода".

"Ворог, знаючи про проблеми на фронті та маючи багато цілей, які б вони хотіли вразити, берегли ці ракети для нашої критичної інфраструктури", – пояснив представник Повітряних сил України. 

При цьому він наголосив, що у день масованих обстрілів з 84 випущених ракет 5 полетіли до центру Києва по дитячими майданчиками й офісами. Оскільки ці ракети – це високоточна зброя, яка рідко відхиляється від цілі, можна дійти невтішного висновку у тому, що це було попередження та залякування мирного населення. "Це шантаж держави-гопника", – сказав Юрій Ігнат.

Нагадаємо, екстрасенс Максим Гордєєв передбачив новий ракетний удар по Україні: "100% відбудеться…"

Також ми повідомляли, що військовий експерт Петро Черник розповів про "прогалини" у озброєнні України: "Залишилася третина ракет".

Раніше політолог Аркадій Дубнов спрогнозував ракетний затишок в Україні, назвавши причину.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини