13 жовтня 2022, 07:50

Уоллес вказав на два фактори, що призводять до поразки армії РФ в Україні

Росія програє в Україні "через свої військові можливості" та "стратегічні помилки свого керівництва", впевнені у Міноборони Великобританії.

Уоллес вказав на два фактори, що призводять до поразки армії РФ в Україні

Поразки російської армії на полі бою в Україні довели главі Кремля Володимиру Путіну, що Росія не належить до наддержав. Провали РФ у війні викликані "її військовими можливостями" та "стратегічними помилками керівництва".

Відповідну заяву зробив голова британського оборонного відомства Бен Уоллес, інформує Evening Standard.

За словами міністра, влада РФ повірила у непереможність своєї країни, спостерігаючи за численними військовими парадами у Москві, але це була лише обгортка.

Уоллес нагадав, що і наддержави у минулому програвали війни: Радянський Союз в Афганістані, Сполучені Штати у В'єтнамі. Але відмінність сучасної Росії від перерахованих цих історичних порівнянь полягає у тому, що вона не є наддержавою, і Путін це усвідомив.

Британський міністр упевнений: український солдат перевершує якість військовослужбовців армії РФ, особливо враховуючи масштаби втрат російської армії, понесених нею у війні проти України, і залучення Москвою до бойових дій погано навчених мобілізованих резервістів.

Міністр також відзначив найкраще оснащення ЗСУ. Українські військові, зокрема, забезпечені приладами нічного бачення, якісними радіостанціями та теплим обмундируванням, що набуває колосального значення з наближенням зими.

Нагадаємо, у Великій Британії завершилася підготовка другої групи українських військових. Навчання, у якому взяли участь 10 тисяч бійців ЗСУ, проходило за стандартами НАТО. Тепер ці військові повертаються до України, щоб протистояти супротивникові на фронті.

Раніше у британській розвідці повідомили про деморалізацію, що зростає у російських військах: дії ворога при відступі говорять про їх погану підготовку та низький рівень бойової дисципліни.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини