10 жовтня 2022, 11:09

Росія ракетними ударами підтвердила, що вона "держава-терорист", показавши лицемірство Путіна

Росія, 10 жовтня завдавши масованого ракетного удару по Україні, вкотре довела, що вона терорист.

Росія ракетними ударами підтвердила, що вона "держава-терорист", показавши лицемірство Путіна

9 жовтня Володимир Путін назвав терактом вибух, який зруйнував Кримський міст, продемонструвавши приклад лицемірства, характерного для всієї російської влади. Того ж дня кремлівському диктаторові відповіли у Зеленського. Так, радник глави Офісу президента Михайло Подоляк назвав РФ "єдиною країною-терористом".

У своєму Twitter-акаунті Пололяк показав, що звинувачення Росії та конкретно Володимира Путіна – чисте лицемірство.

Політик нагадав "забудькуватій" Росії, що 9 жовтня вона вдарила 12 ракетами по Запоріжжю, загинули від 13 до 17 осіб, близько 50 постраждали.

"Тут лише одна держава-терорист, і весь світ знає, хто це", - наголосив радник Єрмак.


Путін звинувачує Україну в тероризмі? Це має занадто цинічний вигляд навіть для Росії. Не минуло й 24 годин, відтоді як ru-літаки випустили 12 ракет у житловий квартал Запоріжжя, убили 13 людей і травмували понад 50. Ні, тут лише одна держава-терорист, і весь світ знає, хто це.

— Михайло Подоляк (@Podolyak_M) October 9, 2022

Нагадаємо, як повідомляв Діалог.UA, 10 жовтня Росія випустила десятки ракет по Києву, Дніпру, Миколаєву й іншим містам України.

Раніше у Мережі були показані моменти багатьох прильотів по столиці. Своїми діями Путін сам підтвердив, що його слова про теракт - лицемірство глави держави-терориста.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Павел Приходько

Останні новини