6 жовтня 2022, 12:14

На цей раз зима не буде союзником російської армії: експерт озвучив головну причину

Під час всіх воєн російська армія вважала зиму своїм союзником, але тільки не у війні з Україною.

На цей раз зима не буде союзником російської армії: експерт озвучив головну причину

Зима у війні 1812-го та 1939-1945 рр. завжди була на боці російської армії, але тільки не цього разу, оскільки противник просто не забезпечений тією кількістю одягу, необхідною для такої великої армії.

Аналітик із Defense Express Сергій Згурець в інтерв'ю телеканалу "Еспресо" дав зрозуміти, що Міноборони РФ цього разу не зможе повністю забезпечити все своє військо в Україні теплим одягом.

За його словами, у російській армії вже давно немає гарної логістики. Нещодавно у Держдумі РФ були здивовані, коли кудись зі складів безслідно зникло 1,5 млн комплектів військової форми. Більш того, дуже часто у Міноборони РФ видають каски часів Другої світової війни, обшиті камуфляжем. Однак за умов сучасної зброї такі каски не зможуть захистити солдата.

В українській армії ситуація протилежна. США та НАТО готові допомогти ЗСУ комплектом зимової форми. У росіян немає не лише нормальної зброї, а й навіть медичного забезпечення. Як би їм не хотілося, але цієї зими їм доведеться мерзнути в окопах, виритих на українській землі.

Ще на початку осені у НАТО заявили про готовність поставити 50% необхідної зимової форми для ЗСУ. Наприкінці серпня Бельгія виділила на потреби ЗСУ 8 млн євро, які підуть на закупівлю зимового одягу. У ході зустрічі Зеленського з главою МЗС Данії Кофодом було досягнуто домовленості про передачу ЗСУ зимового комплекту одягу.

Раніше ми повідомляли, що у РФ почали виділяти сім'я мобілізованих не лише баранів і рибу, а й дрова на тлі опалювального сезону.

Нагадаємо, за даними британської розвідки, російському військовому командуванню доведеться вирішувати складне питання щодо контрнаступу ЗСУ на Харківщині та Херсонщині.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини