6 жовтня 2022, 11:26

ЗСУ ліквідували ворожий конвой, який виходив із Лимана з награбованим, кадри

2 жовтня окупанти розпочали відступати із Лимана, щоб не потрапити до "котла", проте були розгромлені ЗСУ разом із награбованим майном.

ЗСУ ліквідували ворожий конвой, який виходив із Лимана з награбованим, кадри

ЗСУ вирішили не атакувати Лиман у лоб, а оточити місто з трьох боків. Вільною залишилася лише одна траса, яка веде на Кремінну. Саме по ній ворог у ніч на 2 жовтня і розпочав відступати.

Сьогодні, 6 жовтня, у Мережі з'явилися нові кадри з Лиману, на яких можна побачити одну з вулиць, якою вороги бігли до Кремінної, інформує Telegram-канал Surepnova+ (увага, кадри 18+).

На відео можна побачити розбиту колону ворога, якою прицільно била українська артилерія. На вулиці Лиману можна побачити легкові машини та вантажні, на яких ворог намагався втекти від ЗСУ. При цьому вони везли не боєприпаси, а пограбоване. Поруч із машинами можна побачити і трупи російських солдатів.

Поспіхом трупи підбирати ніхто не став, як і самі речі.

Точна кількість окупантів, які перебували в Лимані, невідома. Експерти називають цифри від 2 до 5 тисяч людей. При цьому у Генштабі ЗСУ заявили, що частину з них було ліквідовано, частина втекла, а частина здалася у полон.

Раніше ми повідомляли, що у Лимані вели бої не лише "мобики" з "ЛНР", а й елітна 3-та бригада спецназу ЗС РФ.

Нагадаємо, "мобік" із 222-го мотострілецького батальйону "ЛНР" заявив, що при виході з Лимана з їхнього угруповання вижило 193 особи.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини