5 жовтня 2022, 09:26

ЗСУ на Луганщині готові атакувати головну трасу постачання ворога – британська розвідка

ЗСУ просунулися на 20 км від річки Оскол у напрямку Луганщини, до Сватового зовсім близько.

ЗСУ на Луганщині готові атакувати головну трасу постачання ворога – британська розвідка

Українські захисники продовжують успішний контрнаступ на Харківському та Херсонському напрямках. Британська розвідка вирішила приділити увагу саме Харківському напрямку, де ЗСУ змогли просунутися від річки Оскол на 20 км у бік Луганщини.

Сьогодні, 5 жовтня, у прес-службі Міноборони Великобританії опублікували головні тези щодо боїв ЗСУ на Сході України.

Українські захисники після звільнення Лимана продовжують атакувати ворога з метою просування у бік Сватова – один із головних пунктів постачання російської армії на Донбасі.

Британська розвідка повідомляє, що українські захисники вже просунулися за 20 км від річки Оскол. Головна мета ЗСУ на цьому напрямі – тримати під артилерійським вогнем трасу Сватово – Кремінна. Саме цією трасою російської армії продовжує надходити підкріплення у вигляді військової техніки та живої сили на Луганщину.

Джерело наголошує, що у політичному плані Кремль має бути стурбований ситуацією на Луганщині, оскільки українська армія з кожним новим днем дедалі ближче до території, яку вони вже проголосили своєю.

Раніше аналітики з Інституту вивчення війни приділили особливу увагу українським захисникам, які за кілька днів звільнили понад 8 населених пунктів на Херсонщині.

Нагадаємо, у боях за Лиман ЗСУ ліквідували до 9 окупантів з елітної 3-ї бригади спецназу РФ, яка дислокується у Тольятті.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини