27 вересня 2022, 07:16

У ЗСУ пояснили, чому іранські дрони окупанти використовують саме на Півдні України

Керівник прес-центру ОК "Південь" Наталія Гуменюк розповіла, чому новий вид зброї росіяни застосовують на Півдні України.

У ЗСУ пояснили, чому іранські дрони окупанти використовують саме на Півдні України

Офіційний представник Південного угруповання військ ЗСУ назвала головну причину, чому поставлені Росії з Ірану дрони ворог використовує з метою завдання ударів переважно по Одещині. Наталія Гуменюк знайшла цьому просте пояснення: радіус дії нового озброєння дозволяє їх застосовувати лише на близькій відстані – їх запускають із тимчасово окупованих територій.

Інтерв'ю Наталії Гуменюк для програми "ТСН" можна переглянути на каналі YouTube.

"Своєю тактикою вони наголошують, що у них "довгі руки" та вони можуть дістати навіть до тих населених пунктів, які знаходяться досить далеко від лінії зіткнення. Це і обстріли Нікопольщини, і обстріли Миколаївщин, і дістали вже до Одещини", - озвучила оперативну. інформацію щодо дорученого напрямку фронту керівник прес-центру ОК "Південь".

Також Наталія Гуменюк додала: "Використання дронів на цьому напрямку пов'язане зі специфікою того, що дальність їх дії не дозволяє зачепити інші регіони, тому був обраний саме південь. Коли їх запускають з тимчасово окупованої території, вони намагаються чинити тиск на тому напрямку, де у них немає бойових успіхів".

Раніше у ЗСУ розповіли, як вони борються з іранськими дронами-камікадзе.

Тим часом ЗСУ знищили на Херсонщині центр підготовки операторів для іранських дронів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Алина Романенко

Останні новини