26 вересня 2022, 12:15

У ВСУ розповіли, як вони борються з іранськими дронами-камікадзе

В Україні підтвердили, що останнім часом РФ знизила кількість ракетних ударів, але збільшила обстріл за допомогою дронів-камікадзе.

У ВСУ розповіли, як вони борються з іранськими дронами-камікадзе

Після того як Іран поставив РФ кілька партій дронів-камікадзе, окупанти все більше стали їх застосовувати проти України, при цьому значно знизивши обстріл за допомогою крилатих ракет.

Сьогодні, 26 вересня, речник ВР ЗСУ Юрій Ігнат в інтерв'ю телеканалу "Белсат" розповів про дрони "Герань-2".

За його словами, як тільки РФ придбала від Ірану дрони-камікадзе, окупанти стали менше використовувати проти України дорогі крилаті ракети. Замість це ставка робиться на самі дрони та на снаряди до систем "С-300".

Гнат заявив, що всього з Тегерана до Москви вилетіло чотири літаки "Іл-76", на борту яких може бути близько 200 дронів.

ЗСУ навчаються протистояти іранським дронам. Спочатку окупанти їх випробували на Харківщині, коли дрони полювали на військову техніку, яку Україні постачає Захід. Пізніше їх почали активно використовувати на Одещині проти портової інфраструктури та військових об'єктів. Також дронами атакує супротивник і Миколаївщину.

За словами Ігната, у боротьбі з дронами ЗСУ використовують усю наявну зброю: від автоматів до систем РЕБ.

Українські захисники використовують усі методи, щоб знайти найоптимальніший.

У ПС ЗСУ зізналися, що українським захисникам вдалося збити 8 із 10 перших дронів, які окупанти випустили. Пізніше вороги трохи змінили тактику та прийоми, проте у ЗСУ навчаються протидіяти і цьому плану Кремля.

Раніше ми повідомляли, що 25 вересня у районі Чулаківки ЗСУ знищили центр підготовки операторів дронів "Шахид-136". У результаті ліквідували 40 росіян і 20 іранців.

Нагадаємо, 25 вересня РФ атакувала Одещину чотирма дронами-камікадзе. Один вдалося збити, а троє потрапили ву ціль.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини