26 вересня 2022, 09:12

Мобілізація розкрила низку питань, які важко вирішити Міноборони РФ, – британська розвідка

Росія обов'язково зіткнеться з проблемою логістики й адміністративними питаннями під час навчання мобілізованих.

Мобілізація розкрила низку питань, які важко вирішити Міноборони РФ, – британська розвідка

З 21 вересня у РФ стартувала часткова мобілізація. За словами Шойгу, до армії РФ планується призвати 300 тисяч людей. На сьогоднішній день повістки отримали понад 10 тисяч громадян РФ.

Сьогодні, 26 вересня, у прес-службі Міноборони Великобританії з посиланням на розвідку озвучили головні тези щодо мобілізації у РФ.

Перша партія мобілізованих уже проходить навчання на військових базах. Однак незабаром російське військове командування зіткнеться з головними проблемами: адміністративними та логістичними.

У РФ мобілізовані проходитимуть навчання не у спеціальних закладах. Практично всі інструктори вже в Україні, вони беруть участь у боях і навчають резервістів. У РФ практично нікого не залишилося, і хто навчатиме мобілізованих, залишається загадкою.

Більшість призовників не мали жодного військового досвіду протягом багатьох років.

У результаті всі мобілізовані вирушать на фронт в Україну з поганою підготовкою. Більше того, на таку велику кількість людей не вистачить пайків, а значить багато хто просто ще й не доїдатиме.

Раніше аналітики з ISW розповіли, чому мобілізація не допоможе Путіну досягти поставлених завдань в Україні у рамках "спецоперації".

Нагадаємо, 25 вересня Зеленський звернувся до жителів Дагестану та РФ з проханням не воювати за ідеї Путіна.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини