25 вересня 2022, 08:56

"П'ю за упокій... тебе", – український пілот Мулік передбачив росіянам, що на них чекає після мобілізації

Досвідчений льотчик Василь Мулик докладно розповів про подальший фінал перебування "мобиків" після відправки їх на війну в Україну.

"П'ю за упокій... тебе", – український пілот Мулік передбачив росіянам, що на них чекає після мобілізації

Льотчик 16-ї окремої бригади армійської авіації "Броди" Збройних сил України Василь Мулик чітко та доступно пояснив мобілізованим росіянам, що на них чекає після приїзду в Україну, розклавши найближче майбутнє путінських "мобиків" по пунктах.

Про це повідомляє Телеграм-канал "Україна 365".

Варто зазначити, що зазвичай Василь виступає українською мовою, але в цьому випадку він зробив виняток і звернувся до російських солдатів російською, адже ті мови сусідньої країни не розуміють.

Учасник АТО, який евакуював на гелікоптері у 2014 році поранених солдатів ЗСУ з Іловайська, сказав "мобікам" з РФ, що незабаром після прибуття в Україну на них чекає дуже незавидна доля.

"Привіт, долбо...б! П'ю за упокій... тебе! Крайні роки ти клеїв на свою машину "Можемо повторити", "На Берлін", а потім і букву Z. Ти це все підтримував. Думав, який ти крутий ...

Тепер тебе приймуть і відправлять із військкомату сюди, на мою землю. А ти нічого не вмієш, ти нуль. Командирам на вас начхати, вони вас кинуть уперед, і ти перетворишся на обвуглений труп", - сказав Мулик.


Нагадаємо, Путін підписав пакет поправок до закону про військову службу: відтепер росіянам загрожує до десяти років позбавлення волі за нез'явлення на службу або добровільне здавання у полон.

Водночас на Омщині мобілізовані побили росгвардійців, закликаючи тих їхати "вмирати разом з нами".

До речі, російський бізнесмен Дмитро Потапенко порадив усім чоловікам із РФ від 18 до 60 років писати заповіт.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини