21 вересня 2022, 11:03

"У Путіна навряд чи вийде..." – генерал Романенко висловився з приводу мобілізації у РФ

Ігор Романенко вважає, що Путіну не вдасться швидко провести часткову мобілізацію, яку він нещодавно оголосив.

"У Путіна навряд чи вийде..." – генерал Романенко висловився з приводу мобілізації у РФ

Генерал-лейтенант запасу, ексзаступник начальника Генштабу ЗСУ Ігор Романенко зазначив, що в умовах, що склалися, Путіну не залишається нічого іншого, як підвищувати військовий потенціал РФ, але йому навряд чи вдасться це зробити швидко. "Поки він там назбирає людей, одягне їх, взує, озброє та відправить (на війну - ред.), а може, знайде час і для якоїсь підготовки, то пройде чимало часу", - сказав експерт в інтерв'ю Вадиму Герасимовичу для YouTube -каналу Politeka Online.

Також генерал наголосив, що у армії РФ виникає дедалі більше проблем із озброєннями. За його словами, судячи з усього, Росії таємно допомагає Китай, Іран і Північна Корея, але така допомога явно недостатня для того, щоб посилити російські угруповання на території України, як цього хоче Кремль.

"3-й корпус, який вони формували, був поповнений більш сучасною технікою: танками "Т-80", "Т-90", бойовими машинами. Вони зібрали особовий склад, але так і не змогли його використовувати як одиницю. Грубо кажучи, його роздерли та позаводили туди, де мали "дірки" і проблеми у районах ведення бойових дій, тому швидко йому навряд чи вдасться щось зробити", - висловив свою думку Романенко.

Раніше Ігор Романенко пояснив, чому удар ЗСУ по Балаклії э важливим.

Також Ігор Романенко розповів, у який спосіб Україна може боротися з ракетами й авіацією окупантів.

Ще трохи раніше Ігор Романенко охарактеризував наступ ЗСУ на Херсонщині: "У нас підхід сучасного плану".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини