19 вересня 2022, 09:33

Британська розвідка озвучила причини великих втрат РФ у бойовій авіації в Україні

Лише за останні 10 днів окупанти втратили в Україні щонайменше чотири бойові літаки.

Британська розвідка озвучила причини великих втрат РФ у бойовій авіації в Україні

У Міноборони Британії з посиланням на розвідку повідомляють, що з 24 лютого по 18 вересня 2022 року Росія втратила в Україні щонайменше 55 бойових літаків. І лише за останні 10 днів ЗСУ знищили щонайменше чотири з них.

Сьогодні, 19 вересня, у прес-службі британського військового відомства озвучили головні тези щодо України минулої доби. Однак увага була приділена саме російській бойовій авіації.

Британські військові експерти заявили: така кількість втрат у російській авіації пов'язана з тим, що ВПС РФ намагаються постійно прикривати з повітря свої наземні війська. Особливо це наочно видно в останній місяць, коли українські захисники перейшли у контрнаступ не лише на Херсонщині, а й на Харківщині.

Не слід скидати з рахунків факт незнання російськими пілотами території України. Більше того, останнім часом лінія фронту дуже швидко зміщувалась, а російські літаки часто потрапляли до щільної зони роботи української системи ППО.

Британці дійшли висновку, що переваги російської армії над українською ув повітрі немає. Цей фактор і зумовлює всю крихкість російської оперативної схеми щодо "спецоперації" в Україні.

Сьогодні, 19 вересня, близько 8:00 українські зенітники на Херсонщині знищили ще один російський літак "Су-25". Інформацією поділилися у прес-службі Генштабу ЗСУ.

Раніше американські аналітики з ISW визнали, що російська армія веде штурмові дії виключно на Донбасі. У решті регіонів вона просто обороняється.

Нагадаємо, у Мережі опублікували інтерв'ю росЗМІ українського парамедика Поліщук, яка була на "Азовсталі", а зараз перебуває у колонії в Оленівці.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини