17 вересня 2022, 20:38

Китай постачає Росії міни для вбивства українців

На залишених російською армією позиціях в Україні знайдено міни китайського виробництва.

Китай постачає Росії міни для вбивства українців

Поспішний відступ російської армії у Харківській області, під час якого противник залишає велику кількість зброї та боєприпасів, дозволяє встановити, які країни надають військову підтримку Москві, проставляючи їй озброєння та снаряди.

Так, на одній із позицій, де раніше були російські військові, знайдено 60-міліметрові міни M-83A китайського виробництва. Відповідні кадри публікує Telegram-канал "Україна 365".

"От міни з позицій російських (військових - ред.). І що ми бачимо, що міни поставляються Китаєм", - каже один із українських військових на відео.

Швидше за все, вказані снаряди поставляються до Російської Федерації через Північну Корею, яка є одним із основних покупців китайського озброєння. Навряд чи китайський лідер Сі Цзіньпін став себе підставляти прямим постачанням зброї Росії для війни з Україною. Хоча викриття і таких непрямих постачань снарядів країні-агресору майже напевно негативно позначиться на іміджі КНР, тим більше у той момент, коли китайське керівництво починає дотримуватись більш збалансованої позиції у російсько-українському конфлікті.

Про те, що Росія купує ракети й артилерійські снаряди для війни в Україні у Північної Кореї, заявляв на початку вересня офіційний представник Пентагону Джон Кірбі. Після його слів аналітики звернули увагу, що зброя у КНДР, як і раніше, здебільшого завозиться з Китаю і таким чином китайська сторона допомагає Москві поповнювати свій арсенал.

Раніше стало відомо, що Росія почала застосовувати у війні проти України безпілотники Shahed-136 іранського виробництва. Два такі дрони вже були збиті українськими захисниками.

Нагадаємо, минулого тижня США ввели санкції щодо кількох іранських компаній, причетних до постачання безпілотників до Росії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини