17 вересня 2022, 15:08

Стрєлков у тривозі чекає нового контрнаступу ЗСУ: "Удари підуть скрізь, йде зосередження"

Російський диверсант Ігор Стрєлков анонсує контрнаступ ЗСУ по всій лінії фронту.

Стрєлков у тривозі чекає нового контрнаступу ЗСУ: "Удари підуть скрізь, йде зосередження"

Російська армія не має поняття, де на фронті буде наступний удар ЗСУ. Українці зосереджують сили по всій лінії фронту.

З такою заявою виступив 16 вересня офіцер ФСБ РФ, військовий злочинець Ігор Стрєлков (Гіркін). Ролик він опублікував на власному каналі у Telegram.

"Загалом зараз має місце оперативна пауза у наступальних операціях ЗСУ між завершенням ізюмсько-купянської операції та початком нових наступальних операцій, які неминуче будуть і готуються. Про те, що вони готуються, практично з усіх фронтів надходять повідомлення... Є люди, які суворо у рамках таємності мене інформують. Припускаю, що противник планує завдати серії ударів практично на всіх фронтах: від Харківського до Херсонського. Де противник збирається завдати основного, головного удару, я не знаю, не знають це і мої джерела. Щодо цього ми можемо тільки здогадуватися", - поскаржився Стрєлков.

Він уточнив, що ЗСУ зосереджують сили на всіх ділянках фронту. Найбільш небезпечними для російської армії, на його думку, є Запорізький і Докучаєвський напрями. Якщо українці вдарять по першому, вони можуть вирватися до Мелітополя та Бердянська, по другому - до Маріуполя. Для російського окупаційного угрупування це буде катастрофою.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Стрєлков б'є на сполох: ЗСУ готують ударний кулак, який проб'є фронт до Азовського моря та Маріуполя.

Ми також писали, що Стрєлков відреагував на взяття українськими військами Куп'янська, констатувавши обвалення фронту.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини