14 вересня 2022, 11:05

Бунт у російській армії: до Мережі злили сварку окупантів, які самовільно кинули фронт і втекли

Російські солдати починають бунтувати та заявляти, що зазнають найважчих втрат, не мають бронежилетів і БПЛА.

Бунт у російській армії: до Мережі злили сварку окупантів, які самовільно кинули фронт і втекли

У лавах російської армії бунтують на фронті та кидають позиції. У Мережу злили сварку одного з російських підрозділів зі своїм командуванням, яке висунула претензії пересічним окупантам після того, як вони самовільно кинули фронт і розпочали поспішний відступ зі своїх позицій у районі Богородичного у Донецькій області.

Російський офіцер стверджує, що вони всіх "підставили".

Український блогер із Донбасу Necro Mancer на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter опублікував запис розмови російських солдатів із командиром, під час якого стався скандал. Ймовірно, запис зробив й опублікував у Мережі колаборант Павло Губарєв, який здобув популярність ще у 2014 році під час окупації Донецька.

Його голос виразно чути на відео.

Російські солдати починають бунтувати та заявляти, що зазнають найважчих втрат, не мають бронежилетів і БПЛА. Вони перебувають під постійним обстрілом української армії та ніяк не можуть відповісти. У свою чергу, російська артилерія б'є вкрай неточно з відхиленнями у 100, 500 і навіть 1000 метрів від цілі. Губарєв стверджує, що російська армія провалилася ще на етапі підготовки, оскільки у військових академіях курсанти та офіцери замість здачі нормативів зі стрільби "бухають".

Точна дата запису залишається невідомою.

Наёмники, сбежавшие с передовой, срутся со своим начальством. Предположительно, запись сделана в мае 2022 года, возможно, один из персонажей - Павел Губарев. Часть 2 (полное видео https://t.co/NnFQN6P23c) #роа pic.twitter.com/szC6qmOWrP

— Necro Mancer (@666_mancer) September 14, 2022


Раніше Губарєв визнав, що Росія розпочала війну на Донбасі у 2014 році.

Ми також писали, що Губарєв здав бойовиків Ташкента росЗМІ: "Крадують і катують людей у Донецьку, переодягнувшись у форму "Азова"".

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини