7 вересня 2022, 14:23

ЗСУ готують котел російській армії між Куп'янськом та Ізюмом: окупантам повністю відрізають постачання – ЗМІ

Інформація про ЗСУ у Волоховому Яру свідчить про рух до населеного пункту Шевченкове через Семенівку з наступним виходом на Куп'янськ.

ЗСУ готують котел російській армії між Куп'янськом та Ізюмом: окупантам повністю відрізають постачання – ЗМІ

Підрозділи ЗСУ продовжують наступ у Харківській області, просуваючись углиб російського тилу у напрямку Куп'янська. Більше того, операція української армії відрізає російське угруповання у районі Ізюму від постачання, внаслідок чого воно ризикує бути повністю оточеним і знищеним. Про це заявив італійський військовий аналітик, експерт із сухопутних сил, артилерійських і ракетних систем НАТО Томас Тайнер.

Коментуючи на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter розвиток ситуації у Харківській області, він зазначив, що отримана інформація про знаходження українських підрозділів у Волоховому Яру свідчить про рух ЗСУ до населеного пункту Шевченкове через Семенівку з наступним виходом на Куп'янськ.

"Так, це українська розвідгрупа у Волоховому Яру. Ні, не в Ізюмі за 50 км. Якщо прибудуть російські підкріплення, вони прийдуть з Ізюму цією дорогою... і потраплять у засідку. Якщо звідси наступатимуть українські війська, вони рухатимуться до Шевченкового 20 км на північ, яке не захищене, і дорогою на Куп'янськ", - наголосив експерт.

За його словами, опинившись у Шевченковому, ЗСУ візьмуть під вогневий контроль російський логістичний і залізничний вузли у Куп'янську, який знаходиться у радіусі дії артилерійської зброї М777. Далі з використанням HIMARS українські сили зможуть знищити мости через річку Оскол і взяти у котел російські підрозділи, як це зараз відбувається у Херсонській області.

"Потім використовуйте HIMARS, щоб знищити мости через річку Оскол, і російські війська між Куп'янськом та Ізюмом опиняться у такому ж котлі, як у Херсоні: українці на півночі, заході, півдні та річка на сході. Подивимося, скільки російських військ уміє плавати", - наголосив експерт.

Військові експерти та користувачі соціальних мереж публікують інформацію про закріплення підрозділів ЗСУ на околицях Балаклії.

Нагадаємо, аналітики з Інституту вивчення війни детально зупинилися на подіях навколо Вербівки та Балаклії на Харківщині.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!! Автор: Марк Ворошилов

Останні новини