6 вересня 2022, 15:34

”Бої за 6 км від центру Балаклії”, – росЗМІ повідомляють про великий контрнаступ ЗСУ під Харковом

ЗСУ, попередньо, пішли у великий контрнаступ у районі Балаклії, що на Харківщині.

”Бої за 6 км від центру Балаклії”, – росЗМІ повідомляють про великий контрнаступ ЗСУ під Харковом

Російські мілітаристські ресурси, які підтримують "спецоперацію", масово пишуть про тяжкі бої у районі Балаклії. ЗСУ, попередньо, пішли у контрнаступ на цій ділянці.

Офіційного підтвердження Генштабу ЗСУ наразі немає, передає Діалог.UA.

Про контрнаступ, серед інших, написав одіозний прокремлівський Telegram-канал "Сводки ополчения Новороссии". Він запевняє, що активізація ЗСУ на Херсонському напрямку нібито була відволікаючим маневром, а основний удар готувався на півдні Харківської області.

"У Балаклії пекло... Сьогодні вранці укр****** (ЗСУ - ред.) перейшли у наступ у районі н. п. Балаклія. Зараз відбувається підрив мостів, що ведуть до міста... Противник закріпився на околицях міста", - написав російський ресурс.

Він уточнив, що, за останніми даними, ЗСУ вже прорвалися до села Вербівки - північного передмістя Балаклії. Є також інформація про бої за 6 км від центру міста.

Telegram-канал також уточнив, що українська армія активізувалася не лише у районі Балаклії, а й по всьому Харківському фронту. Ескалація відбувається, зокрема, у районі Ізюму.

Показово, що напередодні з'явилися кадри знищення українською армією величезного російського складу з боєприпасами у Балаклії. Попередньо, ЗСУ вдарили по ньому з артилерійської установки 2С7 "Пион".

Важливо, що Генштаб ЗСУ підтверджувати інформацію про контрнаступ не поспішає. Офіційного повідомлення, якщо контрнаступ дійсно мав місце, варто чекати протягом найближчих днів.

Зазначимо, що минулого тижня радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк повідомив про перехід ЗСУ до тактики "тисячі порізів" ворога.

"Спека починається по всій лінії фронту", - повідомив тоді представник ОП.

Він уточнив, що ЗСУ мають намір точково контрнаступати на різних ділянках фронту, щоб РФ не мала можливості масштабно концентрувати війська на одній ділянці, а була змушена гарячково пересуватися.

Раніше в ISW розповіли, як контрнаступ ЗСУ "давить" на РФ і на колаборантів.

Ми також писали, що ЗСУ наближаються до Херсона: Арестович розповів про звільнення ще кількох сіл.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини