6 вересня 2022, 08:13

Маріуполь готують до "бавовни" – під час "репетиції" знищили окупанта

5 вересня в окупованому Маріуполі український опір організував вибух, ліквідувавши одного російського окупанта.

Маріуполь готують до "бавовни" – під час "репетиції" знищили окупанта

Напередодні близько 17:50 у знищеному Маріуполі пролунав гучний вибух, який чули майже у всіх районах міста. Під час "бавовни" було ліквідовано одного російського окупанта.

Учасники спротиву припускають, що тепер "влада" міста заявить про детонацію під час розмінування. Можливо, про жертв серед військових РФ повідомляти не будуть.

Радник міського голови Петро Андрющенко уточнив, що вибухом український супротив м'яко натякнув на підготовку "Маріупольського бавовни".

Також протягом дня у різних частинах Маріуполя з'явилися літери "Ї". Явище стало настільки масовим, що росіяни розпочали розшукові заходи. За останніми даними, їм не вдалося знайти авторів написів.

Також городяни нагадали загарбникам, кому справді належить серце городян. На одній із стін з'явилося послання котикам ЗСУ з любов'ю у Маріуполі.

Як повідомлялося раніше, окупанти заявили, що населення зруйнованого Маріуполя, де до 24 лютого 2022 року проживало понад 440 тисяч осіб, до 2025 року "має збільшитися" до 350 тисяч. Більше того, вони більше не приховують, що не відбудовуватимуть усе знищене у місті, оскільки населення не має такої потреби.

Жителі Маріуполя, які зіткнулися з злиднями і голодом, змушені годинами простоювати в чергах за кашею і водою від "адміністрації". Людям нічого не залишається, як отримувати подобу їжі та тазів, які окупанти виставили на сонці без дотримання елементарних санітарних норм.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ! Автор: Анастасия Югова

Останні новини