3 вересня 2022, 20:55

”Гаврики активізувалися”, – в ОП анонсували загострення на новій ділянці фронту

У найближчі кілька тижнів очікується загострення на Запорізькому напрямку, попередив радник Офісу президента Олексій Арестович.

”Гаврики активізувалися”, – в ОП анонсували загострення на новій ділянці фронту

Диктатор РФ Володимир Путін віддав своїм військам черговий наказ взяти всю Донецьку область до 15 вересня. Це швидше за все виллється в ескалацію на Запорізькому напрямку.

З таким попередженням виступив радник Офісу президента Олексій Арестович в ефірі YouTube-каналу "Фейгін LIVE" увечері 2 вересня.

"У пресі прозвучала інформація, що Путін наказав взяти Донецьку область повністю до 15 вересня. Залишилося два тижні. Це означає, що ці гаврики активізуються. Вже активізувалися на деяких напрямках. Вони спробують виконати завдання, яке поставлено", - повідомив Арестович.

Він запевнив, що виконати наказ російської армії не вдасться. Проте демонструвати активний наступ вона, напевно, буде. Найгарячішими у найближчі два тижні будуть три напрямки: Донецький, Запорізький і Херсонський.

Для ЗС РФ така активізація коштуватиме дорого, запевнив представник ОП. Він уточнив, що у "корпусах" так званих "Л/ДНР" вже залишилося близько 10% особового складу.

"І російських військ там залишилося не дуже багато, хоча туди зайшло невелике угруповання... Напрямки не змінилися: ті ж Бахмут, Авдіївка, Мар'їнка. Третій корпус, швидше за все, буде використаний там. Можливо, вони спробують смикнутися на Запорізькому напрямку. Але треба розуміти, це дії місцевого значення. У них не буде нічого серйозного", - констатував Арестович.

Раніше Арестович ефектно потролив угруповання ЗС РФ, яке застрягло у "котлі" у Херсоні.

Ми також писали, що Арестович анонсував новини на Південному фронті, які "приємно здивують" українців.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини