2 вересня 2022, 08:34

Як ракетні комплекси NASAMS від США допоможуть змінити хід війни

Сучасні зенітно-ракетні комплекси, які США передадуть із новим пакетом допомоги, допоможуть закрити частину неба над Україною.

Як ракетні комплекси NASAMS від США допоможуть змінити хід війни

Стало відомо, що з черговим пакетом військової допомоги від Сполучених Штатів Америки в Україну прибуде два комплекси NASAMS. Саме такі замовила влада США у Норвегії для України на суму 1 млрд доларів.

Про те, як допоможуть комплекси NASAMS змінити хід війни, можна дізнатися з сюжету "24 канали" на YouTube.

Телеведучий пояснив, чому Україні важливо мати на озброєнні системи NASAMS: "Вони допоможуть Україні стати захищенішою від сучасних повітряних загроз ворога".

Після чого він процитував заступника Пентагону Вільяма Ла Планте, який із цього приводу висловився таким чином: "Системи ППО NASAMS мають змінити ситуацію на полі бою. Саме ці системи допоможуть Україні стати більш захищеною від сучасних повітряних загроз, починаючи з безпілотників і закінчуючи вертольотами та крилатими ракетами".

Далі телеведучий доповнив думку експерта, повідомивши, що дві системи NASAMS — це мало, але навіть такої кількості буде достатньо, щоб захистити від повітряних загроз один із напрямків столиці, хоча й додав, що весь Київ "накрити" двома такими комплексами не вдасться.


Раніше експерт розкрив деталі та терміни постачання ракетних комплексів NASAMS до України.

Також Пентагон замовив партію ЗРК NASAMS для України на суму $182 млн.

Нагадаємо, у Вашингтоні уточнили терміни передачі Україні установок NASAMS.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Алина Романенко

Останні новини