26 серпня 2022, 12:11

РФ посилила діяльність ФСБ на окупованих територіях: Гайдай пояснив причину

Лінія фронту "майже завмерла", військове керівництво країни-агресора давно не має хороших новин для Кремля.

РФ посилила діяльність ФСБ на окупованих територіях: Гайдай пояснив причину

Глава Луганської ОВА Сергій Гайдай доповів про обстановку у своєму регіоні та ворожих обстрілах за минулу добу. Злочинці з РФ наносили авіаудари та били з РСЗВ по чотирьох населених пунктах. Спроби атак загарбників ЗСУ відбили.

У Telegram Гайдай розповів про хвилювання на Донбасі: там невблаганно збільшується кількість відмовників брати участь у війні проти України. Навіть високими зарплатами країна-агресор не може заманити чоловіків на фронт.

Примусова мобілізація на окупованих територіях Луганської області ще більше розпалює вогонь між населенням і псевдовладою. План провалився. Поставлені Москвою куратори стикаються із опором суспільства. 

"Росія була змушена посилити діяльність ФСБ на окупованих територіях, тому що підтримка війни зменшується – люди не йдуть воювати", – пише голова ОВА.

Величезна кількість убитих і поранених опустила моральний дух навіть у тих, хто 2014 року був затятим шанувальником РФ. Лікарні окупантів на Донбасі переповнені. На вулицях все більше чоловіків без кінцівок.

"В Алчевську по місту навіть поширюються оголошення: через велику кількість поранених місцева хірургія бере у дар милиці й інвалідні візки", - розповів Гайдай. 

Західне озброєння дозволило ЗСУ взяти артилерійську перевагу над росіянами. У ворога кілька місяців немає жодних наступів, лінія фронту "майже завмерла".

Раніше Гайдай докладно розповів про удар ЗСУ по Донецьку, де українські захисники "накрили" базу "П'ятнашки".

Повідомлялося, що луганські "мобики" бунтують і записали протестне відео, в якому відмовляються далі воювати за "ДНР".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини