25 серпня 2022, 11:05

Російські військові підірвалися на власному мінному полі – багато загиблих і поранених, перехоплення

Російські військові натрапили на власне мінне поле – повідомляється про велику кількість загиблих і поранених.

Російські військові підірвалися на власному мінному полі – багато загиблих і поранених, перехоплення

Один із підрозділів російської армії на території України підірвався на власному мінному полі з тяжкими наслідками для окупантів. Подробиці стали відомі після перехоплення розмови російського військовослужбовця, який зателефонував своїй дружині до Росії та розповів про ситуацію у лавах окупантів.

Фрагмент перехопленої розмови опубліковано Головним управлінням розвідки Міністерства оборони України в соціальній мережі Twitter.

Російський військові розповів дружині, як був змушений провести деякий час у в'язниці, а також про підрив товаришів по службі на мінах, які були встановлені своїм же підрозділом.

Повідомляється про велику кількість загиблих і поранених росіян.

"Ось пацани виходили - там два "200-х" і багато "300-х". Прямо на своїх, на своїх знову, на своїх же мінах ... Там виколупували н**** по стінках. По стінках у машині виколупували аж залишки", - повідомляє окупант дружині.


#ГУРперехоплення
‼️"НА СВОИХ ЖЕ МИНАХ НА*УЙ. ТАМ ВЫКОВЫРИВАЛИ НА*УЙ ПО СТЕНКАМ В МАШИНЕ ОСТАТКИ…"

Військовослужбовець рф телефонує своїй дружині, розповідає, що він вже був у тюрмі, й про прикрий випадок, коли військовослужбовці рф підірвались на своїх же мінах. pic.twitter.com/QqBNo69dB3

— Defence intelligence of Ukraine (@DI_Ukraine) August 25, 2022

У Москви вже спостерігається гострий людський голод і нестача особового складу на Донецькому напрямку через високі втрати.

Також розгром РФ біля України змусив Москву розпочати скорочення чисельності підрозділів ВДВ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини