23 серпня 2022, 09:22

"Навіть у жахах не снилося нікому з оточення Путіна", – Данилов про вибухи у Криму

У РНБО пророкували розпад Російської Федерації, який дуже скоро спостерігатиме весь світ і насамперед Україна, повністю звільнена від окупантів.

"Навіть у жахах не снилося нікому з оточення Путіна", – Данилов про вибухи у Криму

Секретар Ради нацбезпеки й оборони Олексій Данилов прокоментував "бавовни" на окупованому російськими військами Кримському півострові та попередив ворога, що далі буде ще гірше.

В ефірі "24 канали" він заявив, як ЗСУ героїчно виганяють росіян з території України та робитимуть це доти, доки останній окупант не покине нашу землю. У майбутньому РФ чекає справжнє пекло.

Щодо вибухів у Криму Данилов зазначив, що і ворог на місцях, і військове керівництво у Москві були шоковані.

"Таке навіть у жахах не снилося нікому з оточення Путіна", - сказав чиновник.

Росіяни думали, що перебувають під захистом, оскільки, на їхню думку, Крим був "червоною лінією". Реальність виявилася іншою, і це лише початок.

Журналістка нагадала слова про те, що росіяни говорили, нібито такої образи, як атаки на Крим і знищення Кримського мосту, вони не проковтнуть.

"Тут справа у тому, у кого яке горло, щоб щось ковтати. Вони проковтнуть не тільки це, а й багато речей, які на них очікують у найближчі 5-7 років", - сказав секретар РНБО.

Цей термін, на його думку, буде для РФ фатальним: країна розпадеться на частини.

Нагадаємо, Данилов заявив, у яких межах буде відновлено Україну за підсумками війни.

Раніше у РНБО запропонували окупантам єдиний вихід із Запорізької АЕС. Краще скористатися цією можливістю, поки Кримський міст ще цілий.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини