19 серпня 2022, 11:36

Росія розкололася: у Путіна звинувачують армію у провалі референдуму в Україні

Російські окупанти не можуть досягти "успіхів" в Україні, тому референдуми про приєднання територій зірвані.

Росія розкололася: у Путіна звинувачують армію у провалі референдуму в Україні

План, який Росія намагається реалізувати у війні з Україною, вкотре провалився. За даними Генштабу ЗСУ, кількість втрат армії РФ наближається до 45 тисяч осіб, а за інформацією Заходу - 70-80 тисяч. Окупанти не мають просування на Донецькому напрямку, через що вони не можуть провести афішованих референдумів.

Про це повідомляє The Moscow Times.

У матеріалі стверджується, що до вересня російська влада планувала контролювати всю Донецьку та Луганську області, але "прогрес" у захопленні територій становив 0,5%. Про все це відомо кремлівському диктатору Володимиру Путіну. Яке рішення він ухвалив, поки що невідомо.

У публікації наводять слова політолога Аббаса Галлямова, який заявив, що адміністрація Путіна звинувачує у провалі референдуму армію РФ, іншими словами, у Росії намітився певний "розкол".

"Російська військова міць виявилася фантомом", - резюмував він.

Раніше, 18 серпня, ЗМІ пророкували, що під час зустрічі у Львові президент Туреччини Реджеп Ердоган попросить Володимира Зеленського піти на переговори з Володимиром Путіним.

Турецький лідер вважає, що війна України з Росією може закінчитись лише за столом переговорів.

Нагадаємо, Володимир Зеленський висловив згоду з Ердоганом, але попередив, що погодиться на переговори лише тоді, коли російські війська покинуть територію України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Павел Приходько

Останні новини