19 серпня 2022, 09:37

У британській розвідці розповіли, чому окупанти не відійдуть від Харкова

Харків – місто, що найбільше обстрілюється з боку російських військ з моменту їх вторгнення в Україну. РФ має з цього приводу свій злий намір.

У британській розвідці розповіли, чому окупанти не відійдуть від Харкова

17 серпня окупанти у черговий раз завдали ракетного удару по Харкову, внаслідок якого загинуло щонайменше 12 людей. Перша столиця України залишається містом, що найбільше обстрілюється з моменту вторгнення російської армії.

Сьогодні, 19 серпня, у прес-службі Міноборони Британії, посилаючись на дані своєї розвідки, озвучили головні тези щодо війни в Україні минулої доби.

Харків став першим містом в Україні, яке російська армія намагалася захопити протягом доби. Однак ЗСУ не допустили цього, а незабаром відсунули лінію фронту від міста. Незважаючи на це, вороги продовжують обстрілювати Харків зі ствольної та реактивної артилерії.

Лінію фронту з травня відсунуто від міста всього на 15 км, що дає можливість рашистам щодня обстрілювати його навіть із ствольної артилерії. РСЗВ ніколи не б'є точно у ціль, що спричиняє великі руйнування цивільній інфраструктурі у Харкові.

Рашисти продовжують утримувати свої позиції на Харківському напрямі. При цьому іноді вони навіть здійснюють наземні атаки на позиції ЗСУ.

Не виключено, що окупанти й надалі "кошмаритимуть" Харків, щоб українське командування залишило значні сили на цій ділянці фронту, тим самим ворог намагається вберегти свої війська від контратак на Донбасі та Херсонщині.

Раніше ми повідомляли, що на Донбасі минулої доби українські захисники відбили відразу 8 наземних атак російської армії.

Нагадаємо, на Південнобузькому напрямку ЗСУ змогли завдати поразки одразу двом підрозділам десантно-штурмових військ рашистів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини