18 серпня 2022, 13:41

Окупанти розповіли, чому вони з побоюванням чекають 24 серпня

В одній із перехоплених телефонних розмов окупант заявив, що 24 серпня ЗСУ підуть на них "великою силою".

Окупанти розповіли, чому вони з побоюванням чекають 24 серпня

Напередодні ГУР Міноборони України перехопило чергову телефонну розмову російського військовослужбовця. Окупант казав матері, що дуже боїться 24 серпня. Саме цього дня ЗСУ нібито перейдуть у "повномасштабний наступ" по всій лінії фронту.

Телефонну розмову було викладено на офіційному порталі ГУР.

У розмові з матір'ю окупант заявив, що на День Незалежності українські захисники хочуть влаштувати "показову кару" окупантам.

Мати у відповідь заявила, що військове командування не має такого допустити та все буде добре.

Але окупанта така відповідь не влаштувала, і він зауважив, що людей у лавах ЗС РФ не вистачає. Однак рашист сумнівається, що зможе живим повернутися на батьківщину. Він навів у якості приклада слова вже ліквідованого в Україні рашиста, який попередив, що живим додому ніхто не повернеться. Водночас через гостру нестачу людей комбриг збирався всіх контрактників залишити на третій термін в Україні.

Рашист вірить у силу ЗСУ та знає, що якщо вони перейдуть у контрнаступ 24 серпня, то від його роти "нічого не залишиться".

Водночас з'явилася інформація, що вже у 20-х числах серпня до українського кордону прибуде 29 ешелонів із ракетами для систем "С-300".

Раніше у Міноборони України прозвітували про новий удар по Каховському мосту. Джерело також заявило, що воно більше не придатне для важкої військової техніки.

Нагадаємо, Сергій Хлань озвучив втрати рашистів після того, як ЗСУ завдали удару по ворожому складу з технікою та БК у районі Білогірки.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини