17 серпня 2022, 14:11

В окупованому Мелітополі пролунав потужний вибух – ЗМІ дізналися, який об'єкт росіян був підірваний

У центрі Мелітополя у районі розташування комендатури російських окупантів пролунав потужний вибух.

В окупованому Мелітополі пролунав потужний вибух – ЗМІ дізналися, який об'єкт росіян був підірваний

В окупованому Мелітополі (Запорізька область) близько 11:00 пролунав потужний вибух у центрі міста. Про це повідомляють інформаційні агенції з посиланням на заяву мелітопольського мера Івана Федорова.

У своєму телеграм-каналі Федоров повідомив про вибух, який стався у центрі міста. За його словами, саме тут знаходиться одна із комендатур російської окупаційної армії. Чиновник пообіцяв подробиці вибуху після з'ясування всіх обставин того, що сталося.

Місцеве видання "РІА-Мелітополь" у своєму телеграм-каналі зазначає, нібито вибух був такої потужності, що був чутний у різних районах міста.

За даними видання, по місту після серії підривів будівлі "Єдиної Росії", МРЕО ДІБДР, поранення колаборанта-пропагандиста Олега Шостака окупанти розставили блокпости. По місту із вчорашнього дня стоять "Тигри" з автоматниками. Перевіряють усі автомобілі. Чоловіків змушують роздягатися та перевіряють наявність татуювань.

Мелітополь знаходиться за 108 км на південь від Запоріжжя та за 200 км від Херсону. Місто має стратегічне значення, оскільки окупанти перекидають зброю та техніку з окупованого Криму на північ автомобільними дорогами та залізничними магістралями, що проходять через місто та його околиці.

Напередодні урядовець розповів про вибухи у районі підстанції, після чого було припинено мовлення ефірного телебачення, захопленого російською окупаційною армією.

Раніше повідомлялося, що у Мелітополі потужно вибухнуло неподалік спортивного клубу "Атлетичний цех", господарем якого є колаборант Дмитро Хасай.

Нагадаємо, під Мелітополем Сили опору розправилися із членами "комісії з підготовки референдуму".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини