17 серпня 2022, 12:14

"Це все, що залишилося. Багато загиблих", – відео наслідків удару з HIMARSів по казармах РФ у Новій Каховці

З'явилися наслідки удару ЗСУ по казармах із російськими військовими у Новій Каховці.

"Це все, що залишилося. Багато загиблих", – відео наслідків удару з HIMARSів по казармах РФ у Новій Каховці

В Інтернеті опубліковано наслідки ракетного удару "Хаймарсів" по розташуванню російських військових у Новій Каховці. Відео на камеру мобільного телефону зняв один із російських окупантів, який зміг вижити лише завдяки відсутності на базі у момент удару.

Відповідно до інформації, що надходить, ЗСУ знищили як мінімум 12 російських військових, 10 тяжко поранені. На місці велика кількість військової техніки та станція РЕБ.

Кадри наслідків удару публікує Телеграм-канал "Україна 365".

На відео можна помітити сильні руйнування будівель, де розташовувалися російські військові. Навколо спалена техніка та гори цегли після вибухів. У кадр також потрапляє спалена станція російських зв'язківців.

"Ось все, що залишилося від нашої будівлі. Вдалині все, що залишилося від зв'язківців. Били начебто чітко по нас", - коментує наслідки удару російський військовий, який знімав руйнування на відео.

Журналіст Денис Казанський у своєму телеграм-каналі опублікував скріншот повідомлення ще одного російського військового, що вижив і підтвердив ракетний удар ЗСУ по російських казармах.

"Були сьогодні на місці, де знаходилася наша казарма... Вчасно я потрапив у госпіталь... Господь уберіг. На місці цих руїн був будинок, у якому я ночував майже щоночі... Тієї ночі загинули дванадцять наших хлопців і десять були тяжко поранені", - зізнається російський військовий.

Раніше в Єнакієвому п'яний бойовик "ДНР" поскаржився в автобусі, що командування кидає мобілізованих з ОРДЛО на забій, не зважаючи на втрати.

Також розгром Повітряно-десантних військ Росії біля України змусив Москву розпочати скорочення чисельності підрозділів ВДВ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини