17 серпня 2022, 11:33

"Прискорити не можуть", – Злий Одесит про сигнал гострих проблем у окупантів з людським ресурсом

Інформація про проблеми з третім армійським корпусом ЗС РФ говорить про те, які гострі проблеми у окупантів із людським ресурсом, зазначає експерт.

"Прискорити не можуть", – Злий Одесит про сигнал гострих проблем у окупантів з людським ресурсом

У Росії продовжує спостерігатись серйозний дефіцит живої сили, який Москва не може заповнити, вдаючись навіть до екстрених заходів. Спроба сформувати 3-й армійський корпус окупантів на базі військової частини у Муліно (Нижегородська область) через 2,5 місяці завершилася невдачею, проте "недороблений" 3-й армійський корпус (Муліно) таки відправлять недоукомплектованим в Україну.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повыдомляє координатор групи "Інформаційний опір", військовий експерт Олександр Коваленко, який пише у Мережі під ніком Злий Одесіт.

"За формуванням цього корпусу я спостерігаю з травня та наголошую, як уже 3 з половиною місяці окупанти не можуть зібрати 15 тис. охочих закопатися в Україні. Наприкінці липня до Муліно для проведення перевірки рівня комплектування частин і підрозділів корпусу прибула комісія головного командування сухопутних військ на чолі з генералом армії Салюковим", - зазначає експерт.

Згідно з інформацією, що надходить, темпами формування АК були незадоволені на найвищому рівні, але прискорити його ніяк не можуть, а тим часом цих підрозділів Москві гостро не вистачає на Донбаському і вже на Південному плацдармах.

Коваленко зазначає, що на початку серпня було ухвалено рішення після проведення бойового злагодження 52-го зенітно-ракетного дивізіону відправити його одразу ж до України, не доводячи до повної комплектації. Тепер таке рішення ухвалено щодо всього корпусу, що зайвий раз говорить про те, які гострі проблеми у окупантів із людським ресурсом і наскільки вони їх утискують у можливостях.

Раніше в Єнакієвому п'яний бойовик "ДНР" поскаржився в автобусі, що командування кидає мобілізованих з ОРДЛО на забій, не зважаючи на втрати.

Також розгром Повітряно-десантних військ Росії біля України змусив Москву розпочати скорочення чисельності підрозділів ВДВ.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини