16 серпня 2022, 13:39

"Величезні втрати особового складу", – ЗМІ дізналися про підсумки розгрому російських ПДВ в Україні

Розгром повітрянодесантних військ Росії на території України змусив Москву розпочати скорочення чисельності підрозділів ПДВ.

"Величезні втрати особового складу", – ЗМІ дізналися про підсумки розгрому російських ПДВ в Україні

Великі втрати російських військових у ході бойових дій на території України знову змушують армію окупантів міняти свій склад. Згідно з інформацією, що надходить, неможливість повною мірою провести компенсацію загиблих російських окупантів зі складу повітрянодесантних військ змушує Москву почати повну реорганізацію військової структури.

Про це із посиланням на військові джерела повідомляє журналіст Роман Цимбалюк.

У своєму телеграм-каналі він зазначив, що реформування розгромлених в Україні підрозділів ПДВ має на увазі значне скорочення їхньої структури, оскільки заповнити бойові втрати у живій силі Росії не вдається. За даними джерел журналіста, керівництво російської армії планує зробити дивізії бригадами, а полки батальйонами.

"Терміни проведення цих реформ поки що невідомі", - зазначив журналіст.

За даними Генерального штабу ЗСУ, станом на 16 серпня на території України у ході бойових дій загинуло 43 900 російських військових.

Раніше в Єнакієвому п'яний бойовик "ДНР" поскаржився в автобусі, що командування кидає мобілізованих з ОРДЛО на забій, не зважаючи на втрати.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини