15 серпня 2022, 10:22

"Не так все погано", – Арестович назвав співвідношення артилерії України та Росії

Олексій Арестович пояснив, чому співвідношення української та російської артилерії може становити 1:3, незважаючи на заяви уряду про 1:10 (або навіть 1:15).

"Не так все погано", – Арестович назвав співвідношення артилерії України та Росії

Позаштатний радник глави Офісу президента України Олексій Арестович в інтерв'ю Інзі Мезері для YouTube-каналу Politeka Online порівняв артилерійські сили ЗСУ та російської армії. Після того як ведуча зазначила, що Міністерство оборони часто говорить про перевагу Росії у 10-15 разів у плані артилерії, вона поцікавилася, чому наші партнери заплющують на це очі. Політичний експерт відповів, що Захід зараз просто не має такої кількості вогнепальної зброї, щоб швидко передати все. Потім він описав ситуацію докладніше, пояснивши, чому для України все не так уже й погано.

"Російська артилерія – це бамкання за координатами великою кількістю снарядів, яке до добра не доводить. Вже пішла третя виїмка снарядів у Білорусі, бо своїх не вистачає. А західна артилерія, якою стріляємо ми, – це артилерія, пов'язана у розвідувальний комплекс, тобто це виявлення в онлайн-режимі вдень і вночі, негайне наведення, відхід з позиції тощо, тому ми цілком можемо мати співвідношення 1:3", – пояснив Арестович. 

Коли проти школи масового завалювання снарядами, особливо протягом тривалого періоду, стоїть школа, яка здійснює точну розвідку та стрілянину, остання завжди перемагає, додав політик.

Також експерт навів простий приклад. Для знищення опорного пункту за розрахунками без коригування потрібно десь 90 снарядів калібру 152 мм, а при стрільбі з коригуванням знадобиться лише 9 снарядів. "От і вся різниця, тому не так вже все й погано", – зазначив Арестович.

Проте радник керівника ОПУ визнав, що якби Захід удвічі збільшив усю зброю, яку передав Україні, було б взагалі добре, і ЗСУ виносили б в одну хвіртку російських окупантів. "Але треба розуміти, що західна допомога не припинилася. Ще ленд-ліз не починався як слід. Основна допомога піде ленд-лізом", – нагадав Арестович.

Раніше Олексій Арестович повідомив про реакцію росіян на вибух мосту у районі Мелітополя.

Також Олексій Арестович зазначив, що навіть ядерний шантаж не зможе посадити Київ за стіл переговорів із Москвою.

Ще трохи раніше Олексій Арестович пояснив, чому Ігор Стрєлков попрямував на війну в Україну: "Це не його особиста ініціатива".

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини