15 серпня 2022, 07:15

Удар по ПВК "Вагнер" у Попасній може бути постановочним – джерело про хитрість Пригожина

14 серпня пропагандисти РФ повідомили про удар ЗСУ по штабу "вагнерівців" у захопленій Попасній американськими HIMARS.

Удар по ПВК "Вагнер" у Попасній може бути постановочним – джерело про хитрість Пригожина

Удар по базі ПВК "Вагнер" у Попасній може бути постановним. Російській службі "Радіо Свобода" вдалося геолокувати відео, де показано, як тіло окупанта РФ грузять у швидку.

Воно знято біля будинку No8 на вулиці Миронівській, камера дивиться у бік гаражів за будинком No12, де нібито був штаб "Вагнера". Сумніви у реальності удару висловив засновник проекту Conflict Intelligence Team Руслан Левієв.

"Згадуючи, як Пригожин любить тролінг і які суми він завжди був готовий на це спускати, і які величезні зусилля готовий прикладати, у мене все ще є деякі сумніви у тому, що реально сталося", - зазначив Левієв.

За його словами, всі російські "військори" знають про заборону знімати військові об'єкти, розташування, знають про можливість "прильоту" по координатах і т. д. Однак у випадку з Середой окупанти позують біля штабу в компанії з кимось, схожим на Пригожина.

"Навіщо? Виманити HIMARS. Знаємо, що HIMARS з 90%-ю ймовірністю вдарить по цьому об'єкту, ставимо контрбатарейний радар недалеко, ставимо арту, чекаємо пострілу HIMARS, пеленгуємо координати - б'ємо у відповідь. А якщо б'ємо у відповідь успішно й отримуємо знищений HIMARS , то всім загоном отримуємо Героїв Росії ", - припускає розслідувач.

У Генштабі також поки що не надали офіційні коментарі.

Нагадаємо, у ЗМІ припускають, що Євген Пригожин, якого вважають куратором ПВК "Вагнер", міг бути на цій базі. Однак достовірних даних про його місцезнаходження поки що немає.

Тим часом у російських ТГ-каналах вже оголосили полювання на "військора" Середу, який опублікувала фото з адресою бази "вагнероців" у Попасній.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини