11 серпня 2022, 07:49

"Знищено техніку, але важливіше – ліквідовано персонал", – Арестович про втрати РФ на аеродромі у Криму

Арестович підбив підсумки щодо втрат окупантів після вибуху на аеродромі у кримській Новофедорівці.

"Знищено техніку, але важливіше – ліквідовано персонал", – Арестович про втрати РФ на аеродромі у Криму

Радник Офісу президента України Олексій Арестович в ефірі "Фейгін.LIVE" дав свій коментар щодо втрат окупантів після вибуху на аеродромі у кримській Новофедорівці.

"Офіційно – мінус дев'ять літаків. Але деякі дані дозволяють говорити про знищення 12 і навіть 26 апаратів. Але при цьому найголовніше полягає не у знищенні техніки, а у знищенні персоналу. На місці загинули льотчики та техніки - вузькопрофільні фахівці, які довго напрацьовують досвід і кваліфікацію, їхня підготовка триває роки", - підсумував Арестович.

Точної інформації щодо кількості знищеної та пошкодженої техніки поки немає. Різні джерела надають різні дані. Загалом, можна зробити висновок, що ворог зазнав значних технічних втрат. Виведеними з ладу у тому чи іншому вигляді можна вважати понад два десятки одиниць повітряної техніки, також знищено близько 4 одиниць боєприпасів.

"Чекайте на готове, ЗСУ починають роботу не тільки у Криму, а й в інших місцях. У Криму ще є п'ять військових аеродромів, які можна вважати потенційними мішенями. Є Чорноморський флот. Ми всі тримаємо на контролі, партизани добре працюють у тилу", - резюмував Арестович.

Раніше повідомлялося, що The Telegraph назвав удар по кримському аеродрому переломним моментом війни, до якого Росія виявилася не готовою.

Також відомо, що кремлівські пропагандисти, не приховуючи паніки, коментують удари ЗСУ по Криму.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Ольга Пилипенко

Останні новини