10 серпня 2022, 12:44

Марченко про те, як Київ повертатиме Крим і що необхідно зробити насамперед

Окупований Крим українські захисники звільнятимуть за допомогою зброї, упевнений генерал-майор Дмитро Марченко.

Марченко про те, як Київ повертатиме Крим і що необхідно зробити насамперед

З 2014 року Україна намагається повернути собі Крим виключно юридичним мирним шляхом. Однак після 24 лютого, після вторгнення російської армії в Україну, Київ може та повинен звільнити півострів військовим шляхом.

Сьогодні, 10 серпня, в інтерв'ю ресурсу "РБК Україна" генерал-майор Дмитро Марченко озвучив свою думку щодо звільнення Криму й інших окупованих територій України виключно військовим шляхом.

Щоб почати звільняти Крим, насамперед ЗСУ необхідно буде знищити міст, що з'єднує півострів із РФ.

Марченко наголосив, що у Криму є багато українців, які досі мешкають під російською окупацією. Острів був і є територією України, тому Крим необхідно звільнити. При цьому генерал заявив, що військовим шляхом звільнятиметься не лише Крим, а й усі інші території України, які наразі перебувають під окупацією РФ.

Напередодні в окупованому Криму на одному з п'яти військових аеродромів сталася "бавовна". Окупанти заявили, що загинула одна людина та ще 6 отримали поранення. У Міноборони РФ причиною вибуху назвали детонацію боєприпасів. Українська сторона запевняє, що у результаті "бавовни" вороги не дорахувалися до 10 бойових літаків.

Раніше аналітики з ISW пояснили, чому у Кремлі не визнають, що удару по авіабазі у Новофедорівці завдали ЗСУ.

Нагадаємо, на думку Геращенка, на авіабазі Саки у результаті "бавовни" загинуло щонайменше 60 людей і до 100 отримали поранення.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини