10 серпня 2022, 05:58

У Кирилівці сталася "бавовна": Федоров виклав у Мережу кадри з окупованого міста

Учора було "спекотно" не тільки в окупованому Криму, а й Кирилівці, де теж сталася "бавовна".

У Кирилівці сталася "бавовна": Федоров виклав у Мережу кадри з окупованого міста

9 серпня в окупованій Кирилівці на Запоріжжі пролунав вибух на місці скупчення ворожої техніки.

Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров на своїй сторінці у Telegram-каналі.

За його словами, місцеві жителі почули щонайменше два вибухи, після чого у небо піднявся густий дим. Пожежа тривала близько двох годин. Більше поки що інформації немає, як і підтвердження удару по базі рашистів у Кирилівці з боку Генштабу ЗСУ.

Федоров наголосив, що цілий місяць рашисти звозили до міста на узбережжі Азовського моря свою військову техніку. Сподіватимемося, що від неї нічого не залишилося.

Вчорашній день був "спекотним" як у Кирилівці, так і на військовому аеродромі окупантів у Новофедорівці. Хтось знову невдало покурив, що стало причиною серії вибухів і знищення складів із боєприпасами та бойових літаків, за допомогою яких рашисти робили нальоти на Україну.

У понеділок, 8 серпня, Федоров повідомляв про артилерійські удари ЗСУ по Мелітополю. Тоді протягом двох годин було чути близько 10 вибухів. Серед окупантів були як поранені, так і загиблі.

Раніше ми повідомляли, що у Міноборони України вирішили оригінально відреагувати на вибухи на території військового аеродрому рашистів у Новофедерівці.

Нагадаємо, американський журналіст Вайс упевнений, що удару по аеродрому в Новофедрівці було завдано ЗСУ за допомогою ракет ATACMS.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини