8 серпня 2022, 11:56

"Це все за планом?" – Злий Одесит дізнався про великі проблеми російської армії в Україні

У лавах російської окупаційної армії зростає кількість відмовників, які більше не хочуть вести бойових дій на території України.

"Це все за планом?" – Злий Одесит дізнався про великі проблеми російської армії в Україні

У підрозділах 7-ї військової бази з Гудаута (Абхазія) 49А південного військового округу все більше військовослужбовців відмовляється вести бойові дії на території України. Напередодні серед особового складу утворилася група майже з 200 відмовників, які були виведені з передової.

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook повідомив військовий експерт, координатор групи "Інформаційний опір" Олександр Коваленко.

Згідно з отриманою інформацією, частина військовослужбовців була відправлена до Джанкоя (окупований Крим), частина до Брянки (окупована частина Луганської області).

Причиною окупантів відмовитися від ведення бойових дій є комплекс проблем, що виявилися за час знаходження військовослужбовців зазначеного підрозділу на території України.

Сослуживці, які повернулися до Росії за ротацією, повідомляли про проблеми з виплатами винагороди за участь у бойових діях в Україні. Самі підрозділи не мають належного тилового забезпечення та зазнають великих втрат.

"Всі ці фактори позначаються на їхньому морально-психологічному стані, який інакше як низький і не назвати. Власне, подібні повідомлення про низький морально-психологічний стан окупантів приходять досить часто, але щоб йшлося про 200 відмовників... Чи це все за планом?" – зазначив Коваленко.

Раніше повідомлялося, що Кремль активно вербує ув'язнених російських в'язниць, намагаючись заповнити тяжкі втрати під час війни з Україною.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини