3 серпня 2022, 14:50

ЗСУ накрили скупчення окупантів одразу з чотирьох HIMARSів – до росіян прилетів залп із 24 ракет

Реактивна артилерія ЗСУ за один залп випустила із HIMARSів по скупченню російських окупаційних військ 24 ракети.

ЗСУ накрили скупчення окупантів одразу з чотирьох HIMARSів – до росіян прилетів залп із 24 ракет

Українська армія продовжує розносити позиції російських окупантів із використанням реактивної системи залпового вогню HIMARS. У Мережі опубліковано відео потужного залпу, випущеного російськими військовими відразу з 4 установок одночасно.

На позиції російських військових обрушили залп із понад двох десятків ракет одночасно.

Відео удару публікує Телеграм-канал "Україна 365".

Команда артилеристів вийшла на оперативний простір і після отримання координат цілі завдала потужного залпу, випустивши по скупченню російських окупаційних військ за хвилину загалом 24 ракети, що складає повний боєкомплект чотирьох установок РСЗВ.

Twitter-акаунт Ukraine Weapons Tracker зазначає, що опубліковане відео є надзвичайно рідкісними кадрами. Автори зазначають, що під час денного залпу встановлення HIMARS прикриває український військовий, у руках якого ПЗРК.

"Рідкісні кадри не менше чотирьох M142 HIMARS у дії, що стріляють 24 унітарними ракетами M31A1 GMLRS по російських цілях. Ці кадри примітні не тільки кількістю, а й використанням HIMARS у денний час. Зверніть увагу на українського солдата з, ймовірно, ПЗРК зліва", - зазначено у повідомленні.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що у Брилівці за допомогою HIMARS ЗСУ перетворили на попіл ешелон армії РФ з живою силою, технікою та снарядами.

Ми також писали, що Міноборони РФ зганьбилося, публікуючи кадри "знищення" 2 HIMARS в Україні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини