30 липня 2022, 21:58

Легіон "Свобода Росії" сформував 2-й батальйон для боротьби з режимом Путіна

У Легіоні зазначили, що охочих воювати з путінськими військами за вільну Росію дедалі більше.

Легіон "Свобода Росії" сформував 2-й батальйон для боротьби з режимом Путіна

Легіон "Свобода Росії", який воює на боці Збройних сил України, оголосив про створення 2-го батальйону.

Відповідну інформацію опубліковано у Telegram-каналі легіону.

У повідомленні наголошується, що охочих протистояти путінському режиму та його військам у боротьбі за вільну Росію стає дедалі більше. На сьогоднішній день легіон має два повністю укомплектовані батальйони.

Легіонери підкреслюють: їм вдалося пройти шлях від кількох російських офіцерів, що прокинулися від пропаганди, до створення серйозної військової сили, яка завдає шкоди чинному кремлівському режиму на полі бою та допомагає своїм однодумцям усередині РФ.

Кожен боєць легіону проходить ретельну підготовку, перш ніж вирушити на фронт, зауважили противники путінського режиму, а також додали, що не за горами той день, коли легіонери оголосять про формування цілого полку.

Раніше повідомлялося, що лави легіону "Свобода Росії" поповнив колишній віце-президент "Газпромбанку" Ігор Волобуєв. Екстоп-менеджер закликав інших росіян, які ненавидять режим Путіна, приєднуватися до бійців легіону та разом боротися за вільну та демократичну Росію.

Нагадаємо, бійці легіону "Свобода Росії" показали трофейний танк російської армії, який тепер протистоїть окупантам на українській землі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини