29 липня 2022, 13:48

ЗСУ відреагували на масове вбивство військовополонених у Оленівці: у ГУР розповіли, звідки вівся вогонь

В українській розвідці повідомили, що було зафіксовано артилерійські удари армії РФ у напрямку Оленівки.

ЗСУ відреагували на масове вбивство військовополонених у Оленівці: у ГУР розповіли, звідки вівся вогонь

З'явилася офіційна реакція Генштабу ЗСУ на вбивство полонених "азовців" й інших українських військових, яких окупанти утримували у колонії на території населеного пункту Оленівка під Донецьком.

На офіційній сторінці у Facebook оприлюднено текст заяви, в якій спростовуються звинувачення розпропаганди, яка намагалася повісити провину за вчинене на українську сторону.

Відповідальність за атаку лежить на військових злочинцях путінської армії. Це був навмисний прицільний артилерійський обстріл. Вони навмисно вбили українських військовополонених. Відомо, яку мету при цьому переслідували кровожерливі вбивці з РФ: "ЗС РФ хотіли приховати тортури над полоненими та розстріли, які відбувалися там за наказами окупаційної адміністрації та командування з РФ".

Кількість жертв обстрілу виправної колонії на підконтрольній окупантам території поблизу Донецька перевищила 50 осіб.

За версією ж розпропаганди, нібито ЗСУ вдарили по колонії, щоб убити полонених, які "почали свідчити". Про що саме "свідчення" – не уточнюється.

У Головному управлінні розвідки України підтвердили, що запуск снарядів по Оленівці здійснювався з окупованої території.

"Це був барак, у якому були бійці "Азова", їх перевели до нього за кілька днів до сьогоднішнього обстрілу, ми ще не могли зрозуміти, чому", - розповіли в українській розвідці.

Нагадаємо, радник мера Маріуполя Петро Андрющенко назвав подію "черговою свідомою постановкою-провокацією росіян в ім'я помсти".

Раніше з'явилися перші кадри із Оленівки, де загинули українські військовополонені.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини