29 липня 2022, 08:04

У Скабеєвої назвали мету армії Путіна на Донбасі – мирні жителі вважатися не будуть

У Росії відверто зізнаються, що чекають, коли окупанти увійдуть до міст Донбасу, щоб ЗСУ не стріляли по них, побоюючись нашкодити мирним жителям.

У Скабеєвої назвали мету армії Путіна на Донбасі – мирні жителі вважатися не будуть

У пропагандистському ток-шоу Ольги Скабеєвої "60 хвилин" визнали, що армія РФ спеціально прагне бойових дій у житловій міській забудові. У таких умовах окупанти можуть прикриватися мирними жителями, а у полі такої можливості росіяни не мають.

Кадри публікує ТГ-канал "Україна 365".

"У міських кварталах Соледара й Артемівська наступ піде помітно по-іншому… ховатися від артилерії буде значно простіше, ніж у чистому полі", - повідомляють пропагандисти.

Жах ситуації у тому, що такі одкровення транслюються на всю Росію. Однак потім ці ж люди запевняють, що солдати Путіна "захищають населення Донбасу", а ЗСУ "8 років бомбять".

Ведучі ток-шоу вже давно втратили людську подобу, а тому з радістю смакують майбутні битви у межах міста.

До речі, 2014 року Володимир Путін говорив, що російські військові в Україні прикриватимуться жінками та дітьми. За останні вісім років ці слова неодноразово були підтверджені на ділі.

Нагадаємо, під час окупації Бучі російські окупанти викрадали місцевих жителів, яких підозрювали у роботі на ЗСУ, катували та вбивали їх у своїх катівних. Аналогічна ситуація відбувалася в інших населених пунктах Київської області.

Жителі Херсону та Запорізької області також повідомляють, що загарбники "полюють" на українців, викрадають людей. Подальша доля зниклих місцевих активістів часто залишається невідомою.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини