26 липня 2022, 13:36

ЗСУ перетворили на згарище великий склад ЗС РФ під Харковом: момент детонації зняв на відео дрон

У Харківській області українські воїни знищили великий польовий склад Збройних сил РФ.

ЗСУ перетворили на згарище великий склад ЗС РФ під Харковом: момент детонації зняв на відео дрон

ЗСУ продовжують знищувати логістику окупаційної російської армії. Великий польовий склад ЗС РФ із боєприпасами був стертий з лиця землі на Харківщині. Момент удару ЗСУ знімали за допомогою дрона.

Ролик доступний на Telegram-каналі "Україна 365".

Судячи з оприлюднених кадрів, на польовому складі російські окупанти сконцентрували дуже серйозну кількість снарядів: потужність детонації була величезною. Відомо, що при ударі було ліквідовано особовий склад ЗС РФ. Кількість загиблих наразі з'ясовується.

Дрон зафіксував і наслідки удару. На місці складу утворилася величезна вирва, жодна з будівель на сотні метрів навколо не вціліла.

Що використовували ЗСУ для завдання удару, не повідомляється.

Зазначимо, що українські війська останніми тижнями активно та послідовно знищують командні пункти, бази та склади з боєприпасами, технікою та ПММ армії РФ у ближньому тилу. Таким чином вони руйнують всю логістику окупантів, підриваючи їх наступальний потенціал. Вже зараз видно наслідки: наступ ЗС РФ загруз, оперативна пауза затяглася.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що в ОП показали філігранний розгром складу армії РФ на Півдні: "Доброго ранку від Хімарсіни".

Ми також писали, що ЗСУ розбили росіян на Харківщині: у РФ великі втрати, знищена БТГ із Московської області.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини