26 липня 2022, 07:54

"Одного разу чаша терезів різко хитнеться на користь ЗСУ", – Стрєлков прогнозує "революційну ситуацію"

Бойовик Стрєлков прогнозує для Росії "революційну ситуацію" вже цієї осені.

"Одного разу чаша терезів різко хитнеться на користь ЗСУ", – Стрєлков прогнозує "революційну ситуацію"

Через відмову Міноборони РФ діяти жорсткіше в Україні терорист Стрєлков прогнозує вже цієї осені серйозну "революційну ситуацію" для самої РФ.

На своїй сторінці у Telegram-каналі він написав, що РФ не вдасться перетворити Україну на "свій В'єтнам".

Протягом уже двох тижнів росЗМІ пишуть, що ЗСУ майже "покинули Сіверськ", що російська армія вже зайняла Новолуганське та територію Вуглегірської ТЕС. Пропагандистські ЗМІ пишуть все те, що хоче від них президент РФ, про те, що ситуація на фронті під повним контролем російської армії та "спецоперація" йде за планом.

Міноборони РФ сидить склавши руки замість зміцнення своїх угруповань на Південному напрямку, обурюється Стрєлков.

З кожним днем українська армія "зростає", а на її тлі армія РФ "зменшується". Відсутнє продовольство та немає резерву, а отже незабаром чаша терезів різко хитнеться на користь ЗСУ.

Це вже не перше звернення Стрєлкова до Міноборони РФ. Нещодавно він закликав Кремль бути рішучим у питанні "спецоперації" в Україні. Він закликав Москву відмовитися від терміна "спецоперація" та називати речі своїми іменами; пропонував почати загальну мобілізацію, щоб захопити весь Південь України та тим самим прорубати сухопутний коридор до Придністров'я.

Раніше бойовик Стрєлков визнав, що після захоплення Сєєродонецька та Лисичанська російська армія видихнулася і в неї більше немає сил на повномасштабні бої на Донбасі.

Нагадаємо, Стрєлков в одному зі своїх постів висміяв російську армію, яка просто виявилася неготовою для ведення війни з ЗСУ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини