21 липня 2022, 08:25

У ЦРУ озвучили кількість загиблих і поранених в Україні російських військовослужбовців

РФ втратила в Україні до 15 тисяч людей убитими та до 45 тисяч пораненими.

У ЦРУ озвучили кількість загиблих і поранених в Україні російських військовослужбовців

Сьогодні, 21 липня, директор ЦРУ Вільям Бернс озвучив дані США щодо кількості вбитих і поранених російських військовослужбовців в Україні.

За його словами, з початку війни в Україні РФ втратила 15 тисяч убитими та 45 тисяч пораненими. При цьому значні втрати є і з боку України, інформує Reuters.

Глава ЦРУ під час свого виступу на Форумі з безпеки в Аспені (Колорадо, США) зізнався, що РФ удалося захопити деякі території України, але заплатила вона за це більшу ціну.

Загальна кількість втрат з боку РФ майже 60 тисяч убитих і поранених. Значні втрати і з боку України, проте Бернс не став називати цифри.

РФ ніколи не озвучила цифри своїх втрат, пославшись на державну таємницю. Вперше офіційні цифри пролунали через місяць після війни - 1351 військовослужбовець. Пізніше, наприкінці весни, вже звучала цифра трохи більше ніж 3 тисячі людей.

Президент України у червні заявляв, що на Донбасі щодня гине від 50 до 100 українських захисників.

Напередодні також стало відомо, що РФ не має наміру зупиняти війну в Україні. Глава МЗС РФ заявив, що географія "спецоперації" в Україні значно розшириться. За його словами, це відповідь на надання Україні Заходом далекобійної зброї.

Раніше ми повідомляли, що пізно вночі 20 липня у районі Скадовська та у Херсоні знову було чути вибухи. Не виключено, що ЗСУ завдали удару по мосту.

Нагадаємо, експерти із ISW озвучили ключові цілі на Донбасі, яких можуть досягти окупанти після чергового наступу.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини