19 липня 2022, 11:22

Успіх Росії на фронті виявився фейком: у ПВК Вагнера розповіли, що сталося насправді

Міноборони РФ спробувало обдурити росіян заявою про знищення Himars, проте брехню Москви спростували найманці ПВК Вагнера.

Успіх Росії на фронті виявився фейком: у ПВК Вагнера розповіли, що сталося насправді

У Росії спалахує скандал у зв'язку із заявами Москви про те, що російським військовим нібито вдалося знищити одну одиницю РСЗВ HIMARS, з якої ЗСУ розстрілювали тили російської армії. Новину про це повідомило російське Міноборони, опублікувавши на "доказ" відео низької якості зі стріляниною по невідомому об'єкту.

Матеріал почали розганяти російські пропагандисти, не надаючи жодних реальних доказів. Однак фейк був настільки неправдоподібним, що зі спростуванням виступили самі росіяни.

Пов'язаний із ПВК Вагнера Telegram-канал REVERSE SIDE OF THE MEDAL повідомив про HIMARS, що нові РСЗВ дійсно успішно вражають "дуже важливі" цілі. Більше того, вони заявили, що російські твердження про те, нібито HIMARS були вкрадені або знищені, є вигадкою, оскільки жодних доказів цієї новини взагалі немає.

Примітно, що критикуючий російський військовий пост був видалений з телеграм-каналу, проте його встигли зберегти.

"Всі застосування цих систем (яких було небагато) були на дуже важливих об'єктах, а не на позиціях у польових умовах. Навіть збивши третину ракет, решта завдала необхідної для України шкоди у наш бік", - заявили російські найманці.

Більше того, пов'язаний із ПВК Вагнера канал заявляє, що так зване знищення HIMARS не відповідає дійсності, оскільки на опублікованому російським Міністерством оборони відео показано вибух звичайного лісовозу.

"Родзинкою нашої дискусії серед бійців стало нібито знищення вчора HIMARS, де насправді було знищено лісовоз, який віз колоди на передову ЗСУ для зміцнення своїх позицій. І взагалі, на майбутнє, якщо побачите склеєні кадри, неякісну зйомку з БПЛА (інших поки що немає) ), де нічого, крім пікселів і чогось тліючого не видно, що вимагає від вас фантазії, вважайте: інформація не відповідає дійсності. Якби нам дійсно вдалося визначити місцезнаходження HIMARS, а потім знищити його, повірте мені, було б багато пострілів, наші не прогавили б можливості прокрутити його у засобах масової інформації протягом кількох тижнів у щоденних новинах.

Більшість наших проблем через те, що ми страшенно брешемо самим собі",- пишуть російські найманці.

Раніше окупант розповів сестрі, що його батальйон повністю знищили: за ніч ЗСУ спалили 50 російських танків.

Раніше військовий об'єкт російської армії 60 км на південь від Херсона вночі став ціллю ракетного удару ЗСУ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини